Mağazamıza Hoşgeldiniz!
TR
TRY
  • TRY
  • USD
0 (212) 504 94 80

CrossFit ve CrossFit Giysileri

Tarih: 19 Kasım 2014

3 farklı sporu kapsayan, vücudun, azmin, hırsın ve başarının sporu olarak adlandırılan spor dalıdır. Bu sporun liderlerinden kabul edilen Greg Glassman, savunduğu bu spor akımının bu kadar kısa sürede Fitness gibi köklü bir spor dalının sınırlarını zorlayacağını kendisi bile düşünememiştir.

Güce ve motivasyonun en son seviyesine dayalı olan CrossFit, spor endüstrisinde kalıcı bir iz bırakmıştır.

Olimpik hareketleri, jimnastik hareketlerini ve atletizm hareketlerini içeren CrossFit aynı zamanda halter ve fitness hareketleri ile harmanlanarak vücudun ve psikolojinin limitlerini zorlamaktadır.

Kimler CrossFit yapabilir?
Kendine güvenen ve limitleri zorlayan herkes aslında potansiyel CrossFit sporcusudur, ancak bir sakatlık veya ameliyat geçirmiş bireyler doktora danışmadan kesinlikle bu spora başlamamalıdır.

CrossFit yapmak için uygun kıyafet nasıl seçilir?
Her spor aktivasyonunda olduğu gibi CrossFit’te kendi iç dinamiklerini oluşturmuş belkide en zor bireysel spordur diyebiliriz. Bu yüzden kesinlikle vücudu rahat ettirecek kıyafetler seçilmelidir. Ünlü CrossFit sporcularını incelediğimizde erkekler üstsüz sadece esnek şort ile, kadınlar ise sporcu sütyeni, tayt ya da şort ile CrossFit yapmaktadırlar.

  Esnek, vücut ısısını dengeleyen ve ter tutmayan kumaşlardan üretilmiş şortlar ve taytlar, destekli ve hareket özgürlüğü sağlayan sporcu sütyenleri ile CrossFit yapılabilir.

https://spormodel.com/
Adresinde CrossFit için uygun bay-bayan giyimleri ister toptan isterseniz perakende alabilirsiniz. 

Yorum yaz

Güvenlik Kodu
  • Henüz yorum yok
Başa Dön